Adidas Samba OG Cream White Sand Strata (W)
Doručení 1–2 pracovní dny
Bezpečná platba
Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.
Expedujeme do 48 hodin
Většinu objednávek doručujeme za 1–3 pracovní dny
Cena a rychlost doručení
Všechny objednávky se snažíme ze skladu expedovat v rekordním čase, abyste své nové kousky měli doma co nejdříve.
Rychlost doručení:
- Odeslání do 48 hodin: Veškeré zboží skladem připravujeme k expedici nejpozději do druhého pracovního dne.
- Doručení domů či na výdejnu: Kurýr vám balíček standardně doručí do 2–3 dnů od odeslání.
Ceník dopravy pro ČR:
- Zásilkovna – Výdejní místo: 59 Kč
- Zásilkovna – Doručení na adresu: 69 Kč
- PPL – Výdejní místo: 69 Kč
- PPL – Doručení na adresu: 79 Kč
Doprava zdarma:
- U všech objednávek nad 2 500 Kč za vás dopravu po celé ČR platíme my.
Kontaktujte nás
Pokud máš jakékoliv otázky ohledně produktů, objednávek či čehokoliv jiného, doporučujeme navštívit naši "Sekci Často Kladených Dotazů - FAQ." Najdeš tam odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.
Pokud v FAQ nenajdeš odpověď na svou otázku můžeš nás kontaktovat na Instagramu, TikToku, Facebooku, v Live chatu nebo nám můžeš zavolat, napsat e-mail.
100% Garance originality
Zobrazit více14 dní na vrácení
Zobrazit vícePopis
- Silueta: Cream White/Core Black/Sand Strata
- Barva: White, Black és Beige
- Pohlaví: Ženy
Adidas Samba OG Cream White Sand Strata (W) – na Purekickz.cz
Svršek tvoří kůže, semiš; barevné provedení Cream White/Core Black/Sand Strata určuje vzhled této varianty. Patří do kolekce Adidas Samba.
O modelu Adidas Samba OG Cream White Sand Strata (W)
Tato verze se vyznačuje světle hnědým koženým svrškem s tónovým semišovým T-překrytím špičky, černou podšívkou límce ze syntetické kůže, která ladí se zadní patkou a zoubkovanými třemi pruhy, a potištěným štítkem jazyka a nápisem 'SAMBA' v metalické zlaté barvě na bočním panelu. Svršek z kůže je doplněn o semišové T-překrytí špičky, což zajišťuje stylový vzhled a odolnost. Tyto tenisky jsou osazeny na odolné gumové podrážce, která poskytuje skvělou trakci a stabilitu. Tento model je postaven na klasické siluetě, která byla původně navržena pro halový fotbal. adidas Samba vychází z halové fotbalové boty s nízkým profilem a gumovou podrážkou. Černá syntetická kůže na límci a zoubkované tři pruhy ladí s celkovým designem.
Purekickz Standard
- Fyzický sklad v ČR – žádné čekání na zásilku ze zahraničí
- Odeslání do 48 hodin od objednání
- Každý kus prochází ručním ověřením pravosti – více o naší Garanci originality
Sizing & Fit
Velikost si ověř v tabulce velikostí Adidas, outfit doplníš v kolekci Doplňky.
Detaily produktu
- SKU: ID0478
- Colorway: Cream White/Core Black/Sand Strata
- Svršek: kůže, semiš
- Odeslání: do 48 hodin
Objednej ještě dnes.
Často kladené otázky
Čím se liší Adidas Samba OG Cream White Sand Strata (W) (SKU ID0478) od základní verze?
Tato verze má světle hnědý kožený svršek, tónové semišové překrytí špičky, černé detaily a metalické zlaté značení.
Jak sedí Adidas Samba OG Cream White Sand Strata (W)?
Nízký profil většině lidí sedí v běžné velikosti; běžná velikost sedí většině lidí, širší chodidlo může zvážit půl čísla navíc.
Jak kombinovat Adidas Samba OG Cream White Sand Strata (W) v colorway Cream White/Core Black/Sand Strata?
Provedení Cream White/Core Black/Sand Strata nech v outfitu vyniknout vedle jednobarevných kalhot a vrchní vrstvy bez dalšího výrazného vzoru.
Údržba
Parametry
- Značka
- Adidas
- Kolekce
- Adidas Samba
- Silueta
- Cream White/Core Black/Sand Strata
- Barva
- White, Black és Beige
- Pohlaví
- Ženy
- Kód produktu
- ID0478
Výrobce
Výrobce: adidas AGAdresa: Adi-Dassler-Straße 1, 91074 Herzogenaurach, NěmeckoKontakt: service@adidas.cz
Často kladené dotazy
Jsou všechny tenisky 100% originální?
Ano, za originalitu ručíme. Každý pár, který nám projde pod rukama podrobujeme důkladné kontrole. Prodáváme pouze autentické zboží od ověřených dodavatelů a na trhu máme již přes 5 000 spokojených zákazníků. 100% garance originality je u nás základním kamenem. Více se dočtete zde.
Jaké jsou záruky pro spotřebitele?
Jako autorizovaný obchod poskytujeme plnou transparentnost dle platné legislativy. Máte nárok na 14denní lhůtu na vrácení nebo výměnu nepoužitého zboží v původním stavu. Naše interní databáze obsahuje přes 5 000 spokojených zákazníků, což potvrzuje naši stabilitu a kvalitu služeb na trhu s limitovaným zbožím.
Je všechno zboží na webu skutečně skladem?
Ano, u nás v Purekickz hrajeme fér. Veškeré produkty, které vidíte s označením „Skladem“, máme fyzicky k dispozici v našem vlastním centrálním skladu. Neprovozujeme žádný přeprodej ze zahraničí ani zprostředkování nákupu, na které byste museli čekat týdny. Díky tomu, že máme zboží přímo v rukou, vám můžeme:
- Garantovat odeslání do 48 hodin: Vaši objednávku expedujeme bleskově, abyste své nové kousky měli doma co nejdříve.
- Ručit za 100% stav a originalitu: Každý kus (tenisky, oblečení i sběratelské předměty) prochází před naskladněním naší osobní kontrolou autenticity a kvality.
- Zajistit bezpečné doručení: Všechny zásilky balíme s maximální péčí (double-boxing), aby k vám dorazily v perfektním, novém a nepoškozeném stavu.
Co když moje velikost není k dispozici?
I když se snažíme držet co nejširší skladové zásoby, u limitovaných edic se dostupnost konkrétních velikostí mění každou hodinu. Pokud jste svůj pár nenašli, nezoufejte:
- Individuální poptávka: Napište nám na chat nebo e-mail, o jaký model a velikost máte zájem.
- Sourcing na míru: Díky naší síti prověřených evropských dodavatelů se pokusíme vámi vybraný kousek (tenisky, oblečení i Bearbricks) zajistit za nejlepší možnou tržní cenu.
- Nezávazná nabídka: Pošleme vám aktuální cenu a odhadovaný termín doručení. Jakmile s nabídkou budete souhlasit, postaráme se o zbytek.
Jak si správně vybrat velikost tenisek?
U každého modelu doporučujeme orientovat se podle tabulky velikostí, které naleznete vždy na stránce produktu (rozměry v cm / US / EU). Pokud si nejste jistí, u většiny modelů doporučujeme zvolit vaši běžnou velikost (True to Size), případně o půl čísla větší u těsnějších střihů. Pokud vám boty i tak nesednou, můžete je do 14 dnů vyměnit nebo vrátit.