Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS)

Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS) – hlavní pohled | Purekickz

Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS)

Vyberte velikost
427 zł
Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS) – hlavní pohled | Purekickz

Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS)

Poslední kusy
Cena promocyjna  427,00 PLN Cena regularna 605,00 PLN

Dáme ti vědět

Vyber velikost

Bez zaškrtnutí použijeme tvůj e-mail jen na toto upozornění, žádný newsletter.

Rozmiar38

Bezpečná platba

  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Visa
  • Mastercard
  • Klarna

100% Garance originality

Zobrazit více

14 dní na vrácení

Zobrazit více

Expedujeme do 48 hodin

Většinu objednávek doručujeme za 1–3 pracovní dny

Cena a rychlost doručení

Všechny objednávky se snažíme ze skladu expedovat v rekordním čase, abyste své nové kousky měli doma co nejdříve.

Rychlost doručení:

  • Odeslání do 48 hodin: Veškeré zboží skladem připravujeme k expedici nejpozději do druhého pracovního dne.
  • Doručení domů či na výdejnu: Kurýr vám balíček standardně doručí do 2–3 dnů od odeslání.

Ceník dopravy pro ČR:

  • Zásilkovna – Výdejní místo: 59 Kč
  • Zásilkovna – Doručení na adresu: 69 Kč
  • PPL – Výdejní místo: 69 Kč
  • PPL – Doručení na adresu: 79 Kč

Doprava zdarma:

  • U všech objednávek nad 3 500 Kč za vás dopravu po celé ČR platíme my.
Kontaktujte nás

Pokud máš jakékoliv otázky ohledně produktů, objednávek či čehokoliv jiného, doporučujeme navštívit naši "Sekci Často Kladených Dotazů - FAQ." Najdeš tam odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.

Pokud v FAQ nenajdeš odpověď na svou otázku můžeš nás kontaktovat na Instagramu, TikToku, Facebooku, v Live chatu nebo nám můžeš zavolat, napsat e-mail.

Popis

  • Silueta: Czerwień wiśniowa/Szary cementowy/Biały
  • Barva: Red
  • Pohlaví: Unisex

Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS) – na Purekickz.cz

Cholewka wykonana jest ze skóry; kolorystyka Cherrywood Red/Cement Grey/White określa wygląd tego wariantu. Należy do kolekcji Jordan 1 Mid.

O modelu Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS)

Model zawiera podeszwę środkową Air, która zapewnia amortyzację i komfort dzięki jednostce powietrznej. Skórzana cholewka pokrywa całą powierzchnię buta, a kolorystyka obejmuje czerwone i szare elementy, które elegancko się uzupełniają. Air Jordan 1 bazują na koszykarskiej sylwetce z 1985 roku z bardzo rozpoznawalnymi panelami i Swooshem. Podeszwa zewnętrzna została zaprojektowana tak, aby zapewniać przyczepność i stabilność na różnych nawierzchniach.

Standard Purekickz

  • Fizyczny magazyn w Czechach – bez czekania na przesyłkę z zagranicy
  • Wysyłka w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia
  • Każda para przechodzi ręczną weryfikację autentyczności – więcej o naszej Gwarancji oryginalności

Rozmiar i dopasowanie

Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS) zazwyczaj odpowiada standardowej rozmiarówce; w razie wątpliwości porównaj długość wkładki z parą, którą już nosisz. Sprawdź rozmiar w tabeli rozmiarów Air Jordan, a swój outfit uzupełnisz w kolekcji Akcesoria.

Szczegóły produktu

  • SKU: DQ8423-615
  • Kolorystyka: Cherrywood Red/Cement Grey/White
  • Cholewka: skóra
  • Podeszwa środkowa: Air
  • Wysyłka: w ciągu 48 godzin

Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS) dostępne w magazynie w Czechach z potwierdzoną autentycznością. Zamów jeszcze dziś.

Często zadawane pytania

Jak leżą sneakersy Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS)?

Ten model odpowiada standardowej rozmiarówce, zalecamy wybór swojego zwykłego rozmiaru.

Jaki rozmiar wybrać w przypadku Jordan 1 Mid Cherrywood Red (GS)?

Najpewniej jest porównać długość wkładki pary, którą nosisz, z tabelą rozmiarów Air Jordan i na tej podstawie wybrać numer.

Údržba

Jak pečovat o tenisky a prodloužit jejich životnost

Správná péče udrží tenisky dlouho v kondici, ať nosíte každodenní modely, nebo limitované kousky do sbírky. Základ je jednoduchý: čistit včas, sušit přirozeně a střídat páry. Mezi nošením nechte tenisky alespoň 24 hodin vyschnout.

Jak čistit tenisky podle materiálu

  • Kůže: otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Po vyschnutí natřete krémem nebo kondicionérem na kůži, aby nepraskala.
  • Syntetická kůže: stačí vlhký hadřík s trochou saponátu. Nepoužívejte rozpouštědla.
  • Lakovaná kůže: otřete čistým vlhkým hadříkem a vyleštěte suchým mikrovláknem. Nepoužívejte hrubé kartáče, mohou poškrábat povrch.
  • Semiš a nubuk: nenamáčejte. Čistěte suchým gumovým kartáčkem nebo pryží na semiš a ošetřete impregnací.
  • Textil, canvas a mesh: čistěte měkkým kartáčkem, vlažnou vodou a jemným mýdlem. Netřete příliš silně.
  • Knit (pletený svršek): čistěte jemně, bez tlaku, aby se nevytahovala vlákna.
  • Gumová podešev a midsole: vydrhněte kartáčkem a pastou z jedlé sody a vody. U bílých podrážek pomůže i melaminová houbička.
  • Tkaničky a vložky: tkaničky vyperte ručně nebo v pracím sáčku. Vložky omyjte mýdlem a vodou a nechte zcela uschnout.

Co s teniskami nedělat

  • Neperte je v pračce a nesušte v sušičce, teplo a voda poškozují lepení a tvar.
  • Nesušte je na topení ani na přímém slunci.
  • Nepoužívejte bělidlo ani agresivní chemii.

Sušení, impregnace a skladování

Tenisky sušte při pokojové teplotě a dovnitř vložte papír nebo savý hadřík. Před prvním nošením je doporučujeme impregnovat a ochranu obnovovat každých několik týdnů. Skladujte je na suchém, větraném místě mimo přímé slunce, ideálně v původní krabici.

Časté dotazy

Mohu tenisky prát v pračce?

Ne, pračka může poškodit lepení, tvar i materiály. Doporučujeme ruční čištění kartáčkem, vlažnou vodou a jemným mýdlem.

Jak vyčistit bílé tenisky?

Svršek čistěte kartáčkem s mýdlovou vodou, podrážku pastou z jedlé sody a vody nebo melaminovou houbičkou. Poté nechte tenisky uschnout při pokojové teplotě.

Jak vyčistit semišové tenisky?

Za sucha gumovým kartáčkem nebo pryží na semiš. Nenamáčejte je a po vyčištění použijte impregnační sprej.

Jak zabránit záhybům na špičce?

Používejte ochranné vložky (crease protectors), po nošení vkládejte napínáky a vybírejte správnou velikost.

Jak odstranit zápach z tenisek?

Tenisky vyvětrejte, přes noc do nich nasypte jedlou sodu (ráno vyklepejte) a nosíte-li je, střídejte páry.

Jak dlouho schnou tenisky?

Obvykle 12 až 24 hodin při pokojové teplotě. Nikdy je nesušte na topení.

Potřebujete poradit s konkrétním modelem? Napište nám, rádi poradíme. Váš tým PureKickz.cz

Parametry

Značka
Air Jordan
Silueta
Czerwień wiśniowa/Szary cementowy/Biały
Barva
Red
Pohlaví
Unisex
Kód produktu
DQ8423-615

Výrobce

Výrobce: Nike, Inc.Adresa: One Bowerman Drive, Beaverton, OR 97005, USAKontakt: privacy@nike.com

Odpovědná osoba v EU: Nike European Operations Netherlands B.V.Adresa: Colosseum 1, 1213 NL Hilversum, NizozemskoKontakt: privacy@nike.com

Často kladené dotazy

Jsou všechny tenisky 100% originální?

Ano, za originalitu ručíme. Každý pár, který nám projde pod rukama podrobujeme důkladné kontrole. Prodáváme pouze autentické zboží od ověřených dodavatelů a na trhu máme již přes 5 000 spokojených zákazníků. 100% garance originality je u nás základním kamenem. Více se dočtete zde.

Jaké jsou záruky pro spotřebitele?

Jako autorizovaný obchod poskytujeme plnou transparentnost dle platné legislativy. Máte nárok na 14denní lhůtu na vrácení nebo výměnu nepoužitého zboží v původním stavu. Naše interní databáze obsahuje přes 5 000 spokojených zákazníků, což potvrzuje naši stabilitu a kvalitu služeb na trhu s limitovaným zbožím.

Je všechno zboží na webu skutečně skladem?

Ano, u nás v Purekickz hrajeme fér. Veškeré produkty, které vidíte s označením „Skladem“, máme fyzicky k dispozici v našem vlastním centrálním skladu. Neprovozujeme žádný přeprodej ze zahraničí ani zprostředkování nákupu, na které byste museli čekat týdny. Díky tomu, že máme zboží přímo v rukách, vám můžeme:

  • Garantovat odeslání do 48 hodin: Vaši objednávku expedujeme bleskově, abyste své nové kousky měli doma co nejdříve.
  • Ručit za 100% stav a originalitu: Každý kus (tenisky, oblečení i sběratelské předměty) prochází před naskladněním naší osobní kontrolou autenticity a kvality.
  • Zajistit bezpečné doručení: Všechny zásilky balíme s maximální péčí (double-boxing), aby k vám dorazily v perfektním, novém a nepoškozeném stavu.
Co když moje velikost není k dispozici?

I když se snažíme držet co nejširší skladové zásoby, u limitovaných edic se dostupnost konkrétních velikostí mění každou hodinu. Pokud jste svůj pár nenašli, nezoufejte:

  • Individuální poptávka: Napište nám na chat nebo e-mail, o jaký model a velikost máte zájem.
  • Sourcing na míru: Díky naší síti prověřených evropských dodavatelů se pokusíme vámi vybraný kousek (tenisky, oblečení i Bearbricks) zajistit za nejlepší možnou tržní cenu.
  • Nezávazná nabídka: Pošleme vám aktuální cenu a odhadovaný termín doručení. Jakmile s nabídkou budete souhlasit, postaráme se o zbytek.
Jak si správně vybrat velikost tenisek?


U každého modelu doporučujeme orientovat se podle tabulky velikostí, které naleznete vždy na stránce produktu (rozměry v cm / US / EU). Pokud si nejste jistí, u většiny modelů doporučujeme zvolit vaši běžnou velikost (True to Size), případně o půl čísla větší u těsnějších střihů. Pokud vám boty i tak nesednou, můžete je do 14 dnů vyměnit nebo vrátit.

Mohlo by se ti líbit