Jordan 1 Retro High OG SP Union LA Chicago Shadow
Vyberte prosím velikost.
Doručení 1–2 pracovní dny
Bezpečná platba
Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.
100% Garance originality
Zobrazit více14 dní na vrácení
Zobrazit víceExpedujeme do 48 hodin
Většinu objednávek doručujeme za 1–3 pracovní dny
Cena a rychlost doručení
Všechny objednávky se snažíme ze skladu expedovat v rekordním čase, abyste své nové kousky měli doma co nejdříve.
Rychlost doručení:
- Odeslání do 48 hodin: Veškeré zboží skladem připravujeme k expedici nejpozději do druhého pracovního dne.
- Doručení domů či na výdejnu: Kurýr vám balíček standardně doručí do 2–3 dnů od odeslání.
Ceník dopravy pro ČR:
- Zásilkovna – Výdejní místo: 59 Kč
- Zásilkovna – Doručení na adresu: 69 Kč
- PPL – Výdejní místo: 69 Kč
- PPL – Doručení na adresu: 79 Kč
Doprava zdarma:
- U všech objednávek nad 3 500 Kč za vás dopravu po celé ČR platíme my.
Kontaktujte nás
Pokud máš jakékoliv otázky ohledně produktů, objednávek či čehokoliv jiného, doporučujeme navštívit naši "Sekci Často Kladených Dotazů - FAQ." Najdeš tam odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.
Pokud v FAQ nenajdeš odpověď na svou otázku můžeš nás kontaktovat na Instagramu, TikToku, Facebooku, v Live chatu nebo nám můžeš zavolat, napsat e-mail.
Popis
- Silueta: Varsity Red/Black/Sail/Shadow Grey/Muslin
- Barva: Red
- Pohlaví: Unisex
Jordan 1 Retro High OG SP Union LA Chicago Shadow – at Purekickz.cz
The upper is made of leather; the Varsity Red/Black/Sail/Shadow Grey/Muslin colorway defines the look of this variant. It belongs to the Jordan 1 Retro High collection.
About the Jordan 1 Retro High OG SP Union LA Chicago Shadow
This version features a hybrid design that combines elements of the original 1985 AJ1 releases, with most of the upper based on the 'Chicago' colorway with white leather, contrasting red overlays, and a black Swoosh logo, while the collar is taken from the AJ1 'Shadow' with gray overlays on a black background and separated by visible zigzag stitching. The Air midsole provides comfort thanks to its lightweight construction that absorbs shock while walking. The iconic Wings logo and a yellow 'UN/LA' tag are accented on the side, while the exposed foam tongue is adorned with a Nike Air label, and the pre-yellowed midsole emphasizes the vintage aesthetic. The pre-yellowed midsole underscores the vintage aesthetic of this model. The upper is made of white leather, while red overlays are placed in strategic spots, such as the mudguard and heel area.
Purekickz Standard
- Physical stock in the Czech Republic – no waiting for shipments from abroad
- Shipping within 48 hours of ordering
- Every piece undergoes manual authenticity verification – read more about our Authenticity Guarantee
Sizing & Fit
The safest way is to compare the insole length of a pair you already wear with the Air Jordan size chart and select your size accordingly. Check your size in the Air Jordan size chart, and complete your outfit from our Accessories collection.
Product Details
- SKU: HV8563-600
- Colorway: Varsity Red/Black/Sail/Shadow Grey/Muslin
- Upper: leather
- Midsole: Air
- Shipping: within 48 hours
Order today.
Frequently Asked Questions
What distinguishes the Jordan 1 Retro High OG SP Union LA Chicago Shadow from other models?
This model combines design elements from both the 'Chicago' and 'Shadow' versions, featuring unique stitching and a vintage-look midsole.
How to style the Jordan 1 Retro High OG SP Union LA Chicago Shadow in the Varsity Red/Black/Sail/Shadow Grey/Muslin colorway?
Let the Varsity Red/Black/Sail/Shadow Grey/Muslin colorway stand out in your outfit by pairing it with solid-colored trousers and an outer layer without other prominent patterns.
What size should I choose for the Jordan 1 Retro High OG SP Union LA Chicago Shadow?
The safest way is to compare the insole length of a pair you already wear with the Air Jordan size chart and select your size accordingly.
Údržba
Parametry
- Značka
- Air Jordan
- Kolekce
- Jordan 1 Retro High
- Silueta
- Varsity Red/Black/Sail/Shadow Grey/Muslin
- Barva
- Red
- Pohlaví
- Unisex
- Kód produktu
- HV8563-600
Výrobce
Výrobce: Nike, Inc.Adresa: One Bowerman Drive, Beaverton, OR 97005, USAKontakt: privacy@nike.com
Odpovědná osoba v EU: Nike European Operations Netherlands B.V.Adresa: Colosseum 1, 1213 NL Hilversum, NizozemskoKontakt: privacy@nike.com
Často kladené dotazy
Jsou všechny tenisky 100% originální?
Ano, za originalitu ručíme. Každý pár, který nám projde pod rukama podrobujeme důkladné kontrole. Prodáváme pouze autentické zboží od ověřených dodavatelů a na trhu máme již přes 5 000 spokojených zákazníků. 100% garance originality je u nás základním kamenem. Více se dočtete zde.
Jaké jsou záruky pro spotřebitele?
Jako autorizovaný obchod poskytujeme plnou transparentnost dle platné legislativy. Máte nárok na 14denní lhůtu na vrácení nebo výměnu nepoužitého zboží v původním stavu. Naše interní databáze obsahuje přes 5 000 spokojených zákazníků, což potvrzuje naši stabilitu a kvalitu služeb na trhu s limitovaným zbožím.
Je všechno zboží na webu skutečně skladem?
Ano, u nás v Purekickz hrajeme fér. Veškeré produkty, které vidíte s označením „Skladem“, máme fyzicky k dispozici v našem vlastním centrálním skladu. Neprovozujeme žádný přeprodej ze zahraničí ani zprostředkování nákupu, na které byste museli čekat týdny. Díky tomu, že máme zboží přímo v rukách, vám můžeme:
- Garantovat odeslání do 48 hodin: Vaši objednávku expedujeme bleskově, abyste své nové kousky měli doma co nejdříve.
- Ručit za 100% stav a originalitu: Každý kus (tenisky, oblečení i sběratelské předměty) prochází před naskladněním naší osobní kontrolou autenticity a kvality.
- Zajistit bezpečné doručení: Všechny zásilky balíme s maximální péčí (double-boxing), aby k vám dorazily v perfektním, novém a nepoškozeném stavu.
Co když moje velikost není k dispozici?
I když se snažíme držet co nejširší skladové zásoby, u limitovaných edic se dostupnost konkrétních velikostí mění každou hodinu. Pokud jste svůj pár nenašli, nezoufejte:
- Individuální poptávka: Napište nám na chat nebo e-mail, o jaký model a velikost máte zájem.
- Sourcing na míru: Díky naší síti prověřených evropských dodavatelů se pokusíme vámi vybraný kousek (tenisky, oblečení i Bearbricks) zajistit za nejlepší možnou tržní cenu.
- Nezávazná nabídka: Pošleme vám aktuální cenu a odhadovaný termín doručení. Jakmile s nabídkou budete souhlasit, postaráme se o zbytek.
Jak si správně vybrat velikost tenisek?
U každého modelu doporučujeme orientovat se podle tabulky velikostí, které naleznete vždy na stránce produktu (rozměry v cm / US / EU). Pokud si nejste jistí, u většiny modelů doporučujeme zvolit vaši běžnou velikost (True to Size), případně o půl čísla větší u těsnějších střihů. Pokud vám boty i tak nesednou, můžete je do 14 dnů vyměnit nebo vrátit.